Novice – vrtec

07. 02. 2019

Predavanje za starše

Spoštovani starši.

V sredo, 13. 02. 2019, ob 17.00, bomo na OŠ Prevole organizirali predavanje za starše. Ob tej priložnosti nas bo obiskala ga. Cvetka Rutar, učiteljica razrednega pouka z dolgoletnimi izkušnjami in avtorica več knjig, ki starše in učitelje podpirajo pri razvoju čuječnosti. V svojem predavanju nam bo predstavila, da so otroci naša ogledala in njihov odsev pokaže v kolikšni meri smo v harmoniji s samim seboj in z okolico in kaj bi bilo tisto, kar bi bilo dobro spremeniti za dosego sožitja. Srečanje pa bo tudi priložnost, da se spoznate na drugačen način in se povežete ter tako vplivate na izboljšanje celotne klime v šoli in doma.

Vabljeni torej v sredo, 13. 02. 2019, ob 17.00, v učilnico ZGO. Po predavanju bo tudi krajši roditeljski sestanek.