Jedilniki

Jedilnik

jedilnik

Eko oziroma bio izdelki so označeni z zeleno barvo. PODATKI O ALERGENIH: 1 – pšenični gluten, 2 – jajca, 3 – arašidi, 4 – soja, 5 – ribe, 6 – raki, 7 – mleko z laktozo, 8 – oreški,9 – listna zelena, 10 – gorčično seme, 11 – sezamovo seme, 12 – volčji bob, 13 – žveplov dioksid, 14 – mehkužci * Pridržujemo si pravico, da ob nepredvidljivih dogodkih spremenimo jedilnik brez predhodnega obvestila. Hvala za razumevanje! Otrokom s predpisanimi zdravniškimi dietami zagotavljamo ustrezne obroke. Skladno z novo uredbo (EU) ŠT. 1169/2011 so alergene sestavine v posameznih živilih, ki jih ponujamo pri naših obrokih, označene v posebni dokumentaciji, ki se nahaja v jedilnici na dostopnem mestu.

Jedilnik vrtec

jedilnik vrtec

Eko oziroma bio izdelki so označeni z zeleno barvo. PODATKI O ALERGENIH: 1 – pšenični gluten, 2 – jajca, 3 – arašidi, 4 – soja, 5 – ribe, 6 – raki, 7 – mleko z laktozo, 8 – oreški,9 – listna zelena, 10 – gorčično seme, 11 – sezamovo seme, 12 – volčji bob, 13 – žveplov dioksid, 14 – mehkužci * Pridržujemo si pravico, da ob nepredvidljivih dogodkih spremenimo jedilnik brez predhodnega obvestila. Hvala za razumevanje! Najmlajši otroci dobijo za zajtrk tudi mlečni obrok. Pijačo (nesladkan čaj, vodo) imajo otroci vedno na voljo. Pri obrokih razdeljujemo sezonsko sadje. Skladno z novo uredbo (EU) ŠT. 1169/2011 so alergene sestavine v posameznih živilih, ki jih ponujamo pri naših obrokih, označene v posebni dokumentaciji, ki se nahaja v jedilnici na dostopnem mestu.