07. 02. 2020

Drsanje – zimski športni dan

Spoštovani!

Obveščamo vas, da bomo v ponedeljek, 10. 02. 2020, izvedli zimski športni dan za učence 8. in 9. razreda. Športni dan bo potekal na drsališču v Kočevju. Otroci bodo zjutraj normalno prišli v šolo s šolskim prevozom in po malici s šolskim kombibusom odšli v Kočevje. Drsali bomo od 9.00 do 12.00 ure. Nato bomo prišli nazaj v šolo, kjer bo kosilo in zadnji dve uri pouka po urniku. Domov pridejo s šolskim prevozom. Za najem drsalk in drsališča moramo plačati 2 €, ki naj jih otroci prinesejo s seboj, stroški prevoza znašajo ravno tako 2 €. Če ima kdo svoje drsalke, jih lahko prinese s seboj in plača le uporabo drsališča 1 €. Priporočljivo je tudi, da vzamejo s seboj svojo smučarsko čelado, če jo imajo, in ščitnike za komolce. Otroci naj prinesejo tudi prazno plastenko (1/2 litra), da si bodo lahko v šoli natočili čaj ali vodo.

Prosimo vas, da imajo otroci primerna oblačila (hlače za v sneg, bundo), rokavice in kapo.

S spoštovanjem

Prevole, 07. 02. 2020