01. 04. 2020

Webinar za starše

Pozdravljeni spoštovani starši.

Tretji teden izobraževanja na daljavo že poteka in gotovo ste že utrujeni od vsega. Rad bi vas potolaži, da bo kmalu vsega konec a žal ne morem. Da bi bili lažje kos izzivu izobraževanja na daljavo, so v Iniciativi Pedagogi in učitelji organizirali brezplačne webinarje za starše. Predstavljeni webinar vam bo podal učinkovite, praktične rešitve za vsakdanje izzive vzgoje, učenja , odraščanja in medsebojne odnose. Udeleženci boste po webinarju prejeli (brezplačno) eknjigo. Napisana je v slogu vodiča s praktičnimi nasveti. Pomagala vam bo pri vaših prizadevanjih , da bodo vaši odnosi z vašim najstnikom lepši in z manj stresa.

Med drugim boste na webinarju izvedeli:

• Kako otroku pomagati pri domačem učenju (in pri tem ne izgoreti).

• Kako otroke motivirati za učenje.

• Razumljive razlage šolske snovi  v času, ko so šole zaprte.​

• Kako vem, koliko moj otrok v resnici zna in kaj lahko pričakujem na preverjanjih in preizkusih znanja.

• O učinkoviti komunikaciji z najstnikom za manj konfliktov in lepše odnose.

• Kako ustaviti ponavljajoče spore z otrokom.

• Kako ostati miren v zahtevnih in stresnih situacijah.

Prijava na webinar je možna na POVEZAVI.   Webinar bo izveden v četrtek 2.4.2020 ob 20h.

Še vedno so dobrodošli vaši komentarji, vprašanja, pohvale ali graje na našem zidu, do katerega lahko dostopate TUKAJ

Ostanite zdravi.