12. 05. 2020

sporočamo vam, da bo bibliobus novomeške Knjižnice Mirana Jarca ponovno krenil na pot. Dolenjske in belokranjske kraje bo po ustaljenem urniku obiskoval od ponedeljka, 11. maja 2020. Našo šolo bo obiskal v sredo. Na svojem postajališču boste lahko brez zamudnine vrnili izposojene knjige v zaboj pred bibliobusom. Knjižničar vam bo po želji iz bibliobusa prinesel in izposodil izbrane knjige, samostojno pregledovanje gradiva na knjižnih policah pa zaenkrat ne bo možno.

Pozivam vas, da jutri, v sredo, 13. 05. 2020, med 7.00 in 12.00, prinesete gradiva, ki so izposojena v potujoči knjižnici in jih odložite v za to namenjen zaboj. Bibliobus bo pred šolo med 13.00 in 14.30.

Hkrati pa pozivam vse starše učencev od 4. do 8. razreda, da se ravno tako v dopoldanskem zglasijo v šoli z učenci, ki naj iz šole odnesejo svoje potrebščine (športno opremo, likovni material, …). Za vstop v šolo potrebujete zaščitno masko. Prevzem potrebščin bo možen do četrtka, 14. 05. 2020. Kasnejši vstop v šolo ne bo možen, saj bodo prostori razkuženi.