Novice – vrtec

22. 12. 2020

Zadnji teden leta 2020 bo vrtec zaprt

obveščamo vas, do bo vrtec pri OŠ Prevole v tednu od 28. 12. do 31. 12. 2020 zaprt. Ob tej priložnosti bi se želel zahvaliti vsem staršem, da so organizirali varstvo svojih otrok v tem času in nam omogočili sledenje smernicam vlade RS ter zaprtje vrtca. Iskreno upam, da vsi skupaj ostanemo zdravi in da nam bo epidemiološka situacija v novem letu omogočala, da 4. 1. 2020 vrtec ponovno v polni meri odpremo. Za to sicer ni zagotovila, veliko pa je odvisno od nas samih. Zato še enkrat več pozivam, da vsi skupaj spoštujemo ukrepe za zajezitev širjenja okužbe COVID-19 in tako doprinesemo k izboljšanju epidemiološke situacije.

Za zanesljivo informacijo o ponovnem odprtju vrtca pa spremljajte medije in pa seveda obvestila na naši spletni strani kjer bodo prav tako objavljene vse aktualne informacije v zvezi s ponovnim odpiranjem.

Vesele božično-novoletne praznike vam želim in vse dobro.