Novice – vrtec

09. 02. 2021

Predavanje za starše Dr. Marka Juhanta

Spoštovani starši.

Kot je bilo obljubljeno že na uvodnem in drugem roditeljskem sestanku, smo Dr. Markom Juhantom pripravili predavanje za starše z naslovom OTROK PREVZEMA ODGOVORNOST. Menim, da je tema zelo aktualna saj v veliki meri posega v vpletenost staršev v otrokovo delo in vzgojo. Ravno s šolanjem na daljavo ste tudi starši bili postavljeni v nove vloge in otroci na nove preizkušnje. To predavanje vam bo zagotovo v pomoč pri vzgoji vaših otrok.

Ogled predavanja je za vas brezplačen. Povezava je že aktivna in bo delovala do petka zvečer. Močno upam, da si boste do takrat lahko vzeli teh 40 minut časa in si predavanje ogledali, lahko tudi večkrat ali pa po delih.

DR. MARKO JUHANT – OTROK PREVZEMA ODGOVORNOST – povezava do predavanja

Kot kaže prihajajo tudi za nas končno lepši časi. Država je danes prešla v oranžno barvo COVID-19 semaforja. To pomeni, da bi se lahko v šolo vrnili vsi osnovnošolci. Držim pesti, da slika ostane vsaj takšna tudi po počitnicah.

Ostanite zdravi.