11. 02. 2021

Informativni dan za učence 9. razreda

Spoštovani starši, dragi učenci.

Petek, 12. 02. 2021, je po šolskem koledarju namenjen informativnemu dnevu za učence 9. razredov. Tako bodo učenci jutri pouka prosti. Informativni dnevi po srednjih šolah bodo letos potekali virtualni ali preko ZOOM sestankov ali pa interaktivnih predstavitev šol. Podatke o informativnih dnevih imajo učenci na razpolago v spletni učilnici. Upam, da najdejo pravo šolo zase.

Vesele novice pa so danes prišle s strani Vlade RS. Šole se v ponedeljek odpirajo za vse osnovnošolce. Želim in upam le, da epidemiološke razmere ostanejo tako ugodne tudi do drugega tedna, ko bi se v šolo morali vračati tudi mi.

In samo še enkrat prijazen opomnik, da je predavanje za starše Dr. Marka Juhanta dostopno le še do jutri zvečer. Povezavo do predavanja najdete na naši spletni strani.

Vse dobro.