12. 02. 2021

Zimske počitnice

Spoštovani starši, dragi učenci.

Komaj smo se malo vtirili nazaj z učenci 1. triletja in že so tukaj počitnice. V tednu od 15. 2. do 19. 02. 2021 so naši učenci pouka prosti. Narava naših krajev sicer ni obdarila s primerno količino snega, da bi lahko na njemu uživali, so pa zato sproščeni prehodi med regijami in vam je dana možnost, da se z otroci odpravite drugam na kakšno sankanje ali smučanje.

V naslednjem tednu se sicer odpirajo osnovne šole v celotnem obsegu in samo upam, da bo stanje s številom okužb v državi ostalo na ”oranžni” ravni in bo enako veljalo tudi za nas, ko se nam iztečejo počitnice. Ali bo temu res tako vam bom lahko poročal šele v naslednji četrtek po novih odločitvah Vlade RS. Zato spremljajte prosim obvestila na šolski spletni strani.

Vsem skupaj želimo tako učitelji kot jaz ene prijetne in živahne počitnice ter seveda čim prejšnji povratek v šolske klopi za vse.