26. 03. 2021

Novosti v naslednjem tednu

naslednji teden nam ne prinaša novosti glede izvajanja pouka in nadaljujemo pod že znanimi pogoji. Se pa nam je zgodilo očitno neizogibno. Zabeležili smo namreč prvo okužbo med učenci. Zaradi preprečevanja širjenja okužbe je učencem 7. in 8. razreda odrejena karantena na domu in za oba razreda bo od ponedeljka dalje pouk potekal na daljavo v spletnih učilnicah. Ob nespremenjenem zdravstvenem stanju se učenci 7. in 8. razreda lahko vrnejo v šolo v petek, 02. 04. 2021. Ob morebitnem poslabšanju zdravstvenega stanja vašega otroka oziroma potrjeni okužbi pri otroku, me prosim obvestite.

Tudi nekaj posameznih učencev drugih razredov je bilo prepoznanih kot visoko rizični stik in je tudi tem posameznikom za enak čas odrejena karantena. Za te posameznike pouk ne bo potekal na daljavo, saj za njihove razrede ni odrejena karantena.

Vse dobro vam želim in ostanite zdravi.