03. 05. 2021

V tem tednu tudi NPZ

tudi zadnje krajše počitnice so pomahale v slovo in vstopili smo v ”finale”. Poleg vsega čaka  učence 6. in 9. razreda NPZ. Že jutri bo potekalo preverjanje iz slovenščine, v četrtek iz matematike ter v naslednji ponedeljek iz angleščine za 6. razred in biologije za 9. razred. Drži, da se letos rezultati NPZ ne bodo upoštevali pri vpisu v srednjo šolo in tudi drugje ne. Bodo pa ti rezultati za nas pomemben pokazatelj osvojenega znanja pri učencih in dober orientir za delo v naprej. Zato nagovorite tudi vi svoje otroke, da se tega preverjanja lotijo resno in rešijo vse kar je v njihovi moči.

Drugače nam glede ukrepov in izvajanja šolskega procesa vrnitev ni prineslo nič novega. Nadaljujemo pod enakimi pogoji kot doslej.

Ostanimo zdravi.