07. 06. 2021

Šolsko delo v tem tednu

nezadržno se bližamo koncu šolskega leta. Za učence 9. razreda bomo imeli zaključno konferenco že v četrtek, 10. 06. 2021. Vsem ostalim učencem pa je do konca ostalo le še 14 dni pouka. Minevajo zadnji dnevi, ko lahko učenci še popravijo ocene ali pa pridobijo manjkajoče in vas, starše, ter njih pozivam, naj ne odnehajo prehitro temveč naj vztrajajo in se trudijo še to malo do konca.

Novosti tudi v tem tednu ni. Zaradi sproščanja ukrepov bomo v ponedeljek, 14. 6. 2021, izvedli zaključno ekskurzijo za učence 9. razreda. Za vse ostale učence pa bomo ekskurzijo v Postojnsko jamo organizirali predvidoma 21. 06. 2021. O podrobnostih boste naknadno obveščeni.

Še enkrat bi povabil starše, ki še niste izpolnili anketnega vprašalnika za samoevalvacijo šole, da le to storite. Hkrati pa se zahvaljujem vsem, ki so to že storili.