11. 06. 2021

V naslednjem tednu bo nekaj dnevov dejavnosti

smo tik pred zaključkom šolskega leta. Le še 9 delovnih dni je pred nami. Kar nekaj dnevov dejavnosti še nismo realizirali, saj so nas pri marsičem omejevali ukrepi za zajezitev okužb. Zato jih bomo realizirali v naslednjem tednu. Načrtujemo sledeče:

• Ponedeljek, 14. 06. 2021 – Naravoslovni dan za 5. in 6. razred (Travnik)            Tehniški dan 9. razred (Adrenalinski park GEOSS)
  • Torek, 15. 06. 2021 – Športni dan za 4., 5. in 6. razred (Plavanje)
  • Sreda, 16. 06. 2021 – Športni dan za 6. razred (Kolesarjenje)
  • Petek, 18. 06. 2021 – Tehniški dan za 1. do 8. razred (Postojnska jama)

Otroci bodo pri vseh dnevih dejavnosti v šolo prihajali normalno s kambibusom. Tudi na dom jih bomo razvažali po običajnem voznem redu. Le v petek, 18. 06. 2021, pa razvoza na dom ne bo, saj se bodo vračali okoli 16.00 in vas bom zaprosil, da učence pridete iskat. O tem bo sledilo še podrobno obvestilo. Za športni dan 6. razreda v sredo, 16. 06. 2021, bi bilo potrebno v šolo pripeljati kolesa vaših otrok. Upam, da to ne bo težava.

Vlagamo še zadnje napore, da vsi uspešno zaključimo tudi to šolsko leto. Ocenjevalna konferenca nas čaka v prihodnjem tednu zato vas prosim, da tudi vi še naslednji teden vztrajate z zahtevami po učenju svojih otrok in potem bo strah pred neuspehom odveč.

Vse dobro in ostanimo zdravi.