24. 06. 2021

Konec šolskega leta

Spoštovani starši, dragi otroci,

pa se je končalo. Uspešno smo zaključili razburljivo šolsko leto. Danes so učenci prejeli še spričevala in pohvale in veseli smo, da so vsi učenci uspešno zaključili razred.

Še enkrat bi se rad še prav posebej zahvalil vsem učiteljicam in učiteljem za njihov trud in energijo, ki so jo vložili v letošnje delo. Prav tako gre zahvala tudi vam, staršem, saj ste tudi vi pripomogli k uspešnemu koncu.

Vsem težavam navkljub lahko rečemo, da nam je to šolsko leto postreglo z marsikatero preizkušnjo in iz vsake smo izstopili kot zmagovalci. Veliko smo se naučili in pridobili nove življenske izkušnje.

Jutri proslavimo skupaj Dan državnosti, 30 let samostojne države ni tako mala reč. Potem pa le na zaslužene počitnice in nasvidenje v septembru.