21. 09. 2021

Športni dan in ekskurzija v tem tednu

Spoštovani starši, dragi učenci,

izredno me veseli, da smo še vedno lahko vsi v šolskih klopeh in pouk izvajamo tako kot je prav. Izostanki, ki se v zadnjem času pojavljajo, kažejo na vašo doslednost in previdnost, kar je seveda pohvalno in se vam za to zahvaljujem. Še vedno naj bo glavno vodilo, da naj šolo obiskujejo le zdravi otroci.

V tem tednu bomo izvedli kar dve dejavnosti; v četrtek, 23. 09. 2021, bomo obeležili slovenski dan športa, ki je bil lani proglašen za državni praznik. Hkrati je to dan, ki označuje začetek mednarodnega tedna športa. Mi ga bomo obeležili z izvedbo športnega dne. Učenci bodo v šolo pripeljani po običajnem voznem redu, bomo pa razvoz na dom pričeli izvajati ob 12.30, po kosilu. Podaljšano bivanje bo, vendar pa bo potrebno po otroke priti v šolo, saj kasnejšega razvoza ne bomo izvajali.

V petek, 24. 09. 2021, pa bomo izvedli ekskurzijo v Idrijo in Tolmin za vse učence šole. Zjutraj bo prevoz otrok ravno tako potekal kot običajno. Prihod domov pa pričakujemo okoli 19.00 in vas bomo o točnem prihodu obvestili, da boste lahko svoje otroke prišli iskat pred šolo. Načrt ekskurzije:

8:00 odhod iz Prevol

10:30 ogled rudnika v Idriji (ok. 1,5h) in nato malica

13:00 odhod iz Idrije

14:00 ogled tolminskih korit (ok. 1,5h)

16:00 odhod domov

19:00 prihod pred šolo

Cena ekskurzije bo cca 10€ na učenca.

Vse dobro.