19. 10. 2021

Dejavnosti v tem tednu

še enkrat vam želim podati nekaj informacij o dejavnostih na šoli v tem tednu. V sredo, 20. 10. 2021, imajo učenci od 1. do 5. razreda gledališko predstavo v Novem mestu. Cena vstopnice = 7 €. Prevoz bo brezplačen.

V četrtek, 21. 10. 2021, bo kulturni dan za vse učence – obeležili bomo Jurčičevo leto in v ta namen obiskali njegovo domačijo na Muljavi (vstopnina 3€) in Stično.

Cena vstopnic v Stični je za učence od 1. do 6. razreda 6 €, za učence od 7. do 9. pa 3 €. Vsi skupaj pa bodo prispevali še po 2 € za prevoz. Denarja ni potrebno nositi v šolo, saj vam bo račun poslan po e-pošti skupaj z računom za malico.

V šolo in domov pridejo učenci po običajnem voznem redu, za prehrano in podaljšano bivanje ter jutranje varstvo bo poskrbljeno.

Prosim, pogovorite se z otrokom o primernem kulturnem obnašanju.

V petek, 22. 10. 2021, bomo imeli 7. uro Zdravo šolo, torej pridejo učenci domov uro kasneje.

S ponedeljkom, 25. 10. 2021, pa se začnejo jesenske počitnice, ki se podaljšajo še v ponedeljek, 1. 11. 2012, – dan mrtvih.

Trenutno sta v karanteni 5. in 6. razred in za te učence poteka pouk na daljavo. Sum na okužbo je bil zaznan tudi pri dveh učencih 8. razreda, ki pa še ni potrjen. Glede na to, da smo imeli težave z okužbami v vrtcu in se sedaj pojavljajo tudi v šolskem prostoru vas naprošam še enkrat več, naj učenci izvajajo samotestiranje na domu ob nedeljah in da pri ostalih opazujete njihovo zdravstveno stanje ter v šolo in vrtec pošiljate zdrave otroke.

V četrtek, 21. 10. 2021, bodo tudi govorilne ure, ki bodo potekale na daljavo. S strani razrednika boste pozvani k udeležbi.

Ostanimo zdravi.