Novice – šola

23. 11. 2021

Božično novoletni bazar OŠ Prevole

Spoštovani starši,

ob bližajočem se adventnem času bodo tudi letos učenci OŠ Prevole pripravili izdelke, ki vam jih bodo v zameno za vaše prostovoljne prispevke ponudili na tradicionalnem bazarju, ki ga letos selimo pred našo šolo. Kot običajno bodo izdelali adventne venčke, namizne dekoracije, voščilnice in še mnogo drugih stvari, ki jih bodo ustvarile spretne roke naših učencev.

Prisrčno vabljeni, da si naš bazar ogledate in po svojih močeh tudi za naše izdelke prispevate sredstva, ki bodo obogatila naš šolski sklad. Vsa zbrana sredstva so namenjena našim učencem najpogosteje za znižanje plačila šole v naravi.

Naprošamo vas, da ob obisku bazarja vzdržujete ustrezno medsebojno razdaljo in ob zbrani večji množici priporočamo uporabo zaščitne obrazne maske.

Naj bo december in svečani čas, ki ga december prinaša s seboj, lep vsem težkim trenutkom navkljub.

Dobrodošli.

Učitelji in učenci šole