13. 02. 2023

Četrtek, 16. 02. 2023, ob 16.00 II. skupni roditeljski sestanek

kot običajno smo v mesecu februarju pripravili predavanje za starše. Tokratna tema, MEDVRSTNIŠKO NASILJE, je zelo aktualna, saj določene oblike medvrstniškega nasilja opažamo tudi na naši šoli.

Predavala bo ga. Mirjam Repovž iz sektorja kriminalistične policije, oddelka za mladostniško kriminaliteto. Med drugim nam bo predstavila pasti mladostnikov, ki privedejo do kriminalnih dejanj. Poleg alkohola, drog in nikotina se vedno bolj med mladimi pojavlja zloraba interneta, nasilje preko interneta, mobilno nadlegovanje itd. Vse to vodi otroke v stiske in spremembe obnašanja, ki se pogosto kažejo kot agresivni izpadi ali pa kot zapiranje vase.

Po skupnem roditeljskem sestanku bomo izvedli tudi krajši oddelčni roditeljski sestanek za starše učencev 3., 4. in 5. razreda. Predstavljena bo plavalna šola v naravi.

Sledijo pa redne govorilne ure.

Vabim vas, da se roditeljskega sestanka udeležite v čim večjem številu.

Vse dobro.