Novice – vrtec

15. 05. 2020

Obvestilo ob ponovnem odpiranju vrtca

končno smo dočakali, da bomo ponovno lahko odprli vrtec. Delovni čas ostaja nespremenjen. Bodo pa otroci v stalnih manjših  skupinah in se ne bodo združevali. Da bi zadostili vsem zahtevam, ki jih nalagajo ukrepi za preprečevanje širitve virusa COVID-19, smo izdelali PROTOKOL po katerem bomo v vrtcu delali in se obnašali. Zato vas naprošam, da si protokol preberete in se ga tudi držite. Prosim vas, če je le to možno, da v vrtec ne vstopate in vašega otroka oddate pri vratih, kjer ga bo prevzela vzgojiteljica. Obvezno si razkužujte roke tudi pred uporabo zvonca pri vhodu in pred vrtcem vzdržujte socialno distanco 1.5-2 m. Ob morebitnem vhodu v vrtec morate obvezno nositi zaščitno masko.

Prepričan sem, da se zavedate resnosti situacije in kljub včerajšnjemu preklicu epidemije s strani Vlade RS upoštevate vse ukrepe za preprečevanje okužbe, saj le ti veljajo še do 31. 05. 2020. Skladno s tem v vrtec pripeljite samo zdrave otroke in nas ob vsaki morebitni spremembi zdravstvenega stanja otroka obvestite.

Veselimo se ponovnega srečanja tako z malčki kot tudi z vami.