23. 06. 2020

Anketa za starše

kot ravnatelj si želim nenehne rasti šole kot celote, želim si odlične učitelje, ki z veseljem in navdušenjem prenašajo znanje na naše učence, želim si zadovoljne učence, ki jim je v šoli lepo, se v njej razvijajo in počutijo sprejete, prav tako pa si želim starše, ki bodo ponosni na svoje otroke, ki bodo zadovoljni z delom zaposlenih in bodo nanje gledali s spoštovanjem.

Prav zaradi tega vam izpolnjevanje ponujam anonimno anketo, ki nam lahko ponudi vpogled v veliko zgoraj omenjenih reči. Vaše mnenje šteje in bo za nas zelo dobrodošlo. Zahvaljujem se vam za vas čas in odgovore na podlagi katerih bomo lahko še boljši vzgojitelji in učitelji.

Anketa je dostopna na sledeči povezavi: ANKETA in bo za reševanje dostopna do četrtka, 2. 7. 2020.