15. 06. 2021

Izlet v Postojnsko jamo v petek, 18. 06. 2021 za vse učence šole

OBVESTILO!

V petek, 18. 6. 2021, bo DAN DEJAVNOSTI za vse učence naše šole (1. – 8. r), ki bo potekal v Parku Postojnska jama.

Učenci bodo v šolo prišli s kombibusom po običajnem voznem redu. S seboj naj imajo nahrbtnik v katerem bodo lahko s seboj vzeli malico in kosilo, oblačilo z dolgimi rokavi (v jami je temperatura 10oC), v primeru slabega vremena pa tudi dežnik. V kolikor je otroku med vožnjo v avtobusu slabo, naprošamo starše, da otroku doma dajo tabletko proti slabosti.

Učenci in učitelji bodo morali na avtobusu, v jami in muzeju nositi zaščitne obrazne maske.

Program:

• 7.45 zajtrk,
  • 8.00 – 8.10 odhod izpred šole,
  • ob prihodu v Park Postojnska jama malica,
  • 11.00 ogled Postojnske jame (traja približno 1,5 h) s posebnim vodnikom,
  • 12.45 ogled Expa (traja približno 1 h)- interaktivni razstavni paviljon z največjo razstavo o krasu na svetu,
  • po ogledu Expa, približno ob 13.45, kosilo (Mogoče si bodo lahko kupili tudi sladoled v restavraciji Magdalena, ki se nahaja ob hotelu, v trgovinici zunaj jame ali v jami pa spominek. V ta namen lahko imajo s seboj do največ 10 € – tudi otroci, ki imajo botrstvo.),
  • 14.30 odhod domov,
  • 16.00 do 16.30 prihod v Prevole.

Cena ekskurzije: 25,00 € na osebo (ogled Postojnske jame in Expa ter avtobusni prevoz). Učenci prinesejo denar v šolo do četrtka, 17. junija in ga oddajo razredničarkam. Otroci, ki so vključeni v projekt botrstvo, denarja (za ogled jame in prevoz) v šolo ne nosijo.

Za razvoz otrok domov poskrbijo starši. Predviden prihod pred šolo bo okoli 16.00 – 16.30. Bolj točno uro prihoda bomo objavili na naši spletni strani v petek, 18. 06., ko bomo vedeli kdaj bodo krenili iz Postojne. Zato prosim spremljajte obvestila na naši spletni strani. Učence iz vasi Žvirče bomo odložili že sproti pri GD Žvirče.

Hvala za razumevanje.