Novice – vrtec

19. 12. 2022

Vabilo na novoletno prireditev

v četrtek, 22. 12. 2023, bomo na naši šoli organizirali kulturni dan. V sklopu le tega smo pripravili tudi proslavo ob dnevu samostojnosti in enotnosti ter ob božično-novoletnem praznovanju. Pričetek proslave bo ob 17.00.

Zaradi izvedbe dneva dejavnosti v popoldanskem času, bo temu prilagojen tudi vozni red.

1. Lopata – Vrh – Prevole                                       11.00

2. Žvirče – Prevole                                                     11.15

3. Hinje – Hrib – Pleš – Smuka – Prevole        11.25

4. Visejec – Sela – Ratje – Prevole                      11.50

Prevoz iz vasi Polom in Seč bo organiziran ob 11.45. Razvoz otrok na dom bo izvršen po zaključku kulturne prireditve, predvidoma ob 18.15.

Toplo vabljeni starši že ob 16.00, ko bodo izvedene tudi redne govorilne ure katerim bo tokrat namenjena res samo ena ura, saj se prireditev prične ob 17.00.

Vabljeni tudi danes zvečer ob 20.00 k spremljanju oddaje na (www.neodvisen.tv in na aplikaciji Neodvisen.TV, v kateri bo dr. Aleksander Zadel spregovoril o prijetnem čustvu, tj. veselju, in v studiu gostil Bernardo Žarn.

Vse dobro in se vidimo v četrtek.