30. 08. 2018

Prvi šolski dan 2018/2019

Drage učenke in učenci, spoštovani starši!

Brezskrbni počitniški dnevi se počasi iztekajo in novo šolsko leto že trka na šolska vrata. Za lažji začetek vam posredujemo nekaj informacij.

Novo šolsko leto se bo pričelo v ponedeljek, 3. septembra 2018. Za učence 1. in 2. razreda bo sprejem  učilnici 1. razreda (vabilo). Prevoz ostalih otrok bo potekal po septembrskem voznem redu objavljenem na naši spletni strani. Najprej bodo imeli učenci pri svojih razrednikih razredno uro, na kateri bodo dobili vse pomembne informacije o poteku pouka v novem šolskem letu. Potem bo sledil pouk po urniku, ki ga bomo izvajali do 11.30. Urnik je že objavljen na naši spletni strani. Učenci naj v šolo prinesejo copate in potrebščine po ponedeljkovem urniku. Prvi šolski dan bodo učenci imeli samo malico, kosila ne bo. Jutranje varstvo bo prvi dan potekalo normalno. Razvoz otrok na dom pa bomo pričeli ob 11.30 uri.

Učitelji in vsi ostali delavci šole se veselimo ponovnega srečanja z vami.